Hakkımızda

Alper Metal

Hakkımızda

Pirinç & Dekorasyon

Alper Metal

Alper Metal olarak Pirinç & Dekorasyon sektörünede 1985 senesinden itibaren   piyasasının en yetenekli, işini severek yapan ve deneyimli kadrosuyla oluşturduğumuz firmamızı ; Paslanmaz & Prinç dekorasyonun sıradanlaşmış olan montaj işçiliğini yükselterek , sektöre belli bir kalite getirerek ve uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

20ec8785-aaad-4d13-aa14-2cd7a92b2136_FF Soho sectional sofa_Columbus coffee tables (2)

masa

 

 

beymen

 

beymen2

 

Kaliteli

Malzeme & Montaj

Paslanmaz & Pirinç Sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeyle  paslanmaz ve pirinç dekorasyon işinizi uygun fiyatlarla, kaliteli malzeme, montaj koşullarıyla siz değerli müşterilerimize  sunmaktayız…

Merdiven Sistemleri konusunda inşaat firmalarına, özel kuruluşlara,lüx otel ve villalara hizmetini vermekde olduğumuz merdiven korkulukları krom Paslanmaz çelik ve Pirinç metal malzemeden olmak üzere tasarlanmaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri ve  Paslanmaz Çelik Bayrak Direkleri Aydınlatma Elemanları Paslanmaz Masa Sandalye ve Sehpa Raf ve Askılık Sistemleri ve Masa Ayakları gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Faaliyet alanlarımızdan bazıları; başta merdiven korkulukları  ve paslanmaz bayrak direkleri olmak üzere her türlü paslanmaz çelik imalatlar, mağaza teşhir standları, pirinç  korkuluklar,Krom Çelik,Merdiven Sitemleri, metal dekorasyon seçenekleri ile karşınızdayız.

 

Paslanmaz Çelik Nedir ?

Çelik ile demir arasında çok az bir fark vardır.bu nedenle Saf demir bir bakır kadar yumuşaktır. bunun içine %2’ye kadar karbon katılması ile inanılmaz bir mukavemet, sertlik ve mekanik özellikler elde edilir ki, adı artık çeliktir. Demirin bol olması, kolay ve ucuz elde edilmesi nedeniyle çeliğin de kullanımı çok yaygındır. Ancak çelikte de, demirde olan bir zayıf nokta vardır. Paslanma, diğer bir deyişle oksidasyon.Bunun yanı sıra Paslanmaz korkuluklarımızdan da yaralanabilirsiniz. Bilindiği gibi yaşantımızda kullanılan eşyaların paslanması sonucu her yıl dünyada milyonlarca dolar boşa gitmektedir. Bu kaybın büyük bir kısmı demir ve çeliğin paslanmasından dolayıdır. Paslanmayı kısaca demirin havadaki oksijen ile birleşmesi olarak tanımlayabiliriz. Aslında bu elektro kimyasal bir reaksiyondur. Bu nedenle malzemenin bir yerinde başlayan paslanma boyanın altından geçerek diğer bir yerde ortaya çıkabilir. Alper Metal olarak sizlere her türlü konuda günlük yaşantınızda hizmet vermekten onur duyarız.

Pirinç

İşlenmesi konusunda tecrübe ve uzmanlık gerektiren bu malzeme otel ve lüx dairelerde görsellik açısından çok büyük bi rol almıştır. Altın renkte olması, kararma bozulmaya karşı dirençli olması ve dönüşümü olabilen bir malzeme olduşu için en çok tercih edilen bir ürün olmaktadır.